KERN DLB 160-3A110V nedvességmérleg - nedvességelemző készülék
KERN DLB 160-3A110V nedvességmérleg
Max mérhető tömeg [Max] = 160 g
Felbontás [d] = 0,001 g
Bemeneti feszültség: 110 V
Szállítási idő 1 hét
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
Részletek
A KERN DLB 160-3A110V egy gyorsan és hatékonyan használható nedvességelemző készülék.
Tulajdonságok:
  • Gyors és hatékony működés a grafikus kijelzőnek köszönhetően
    Háttérvilágítású LCD grafikus kijelző 11 mm-es számjegymagassággal,
  • 6 közvetlen gomb a fő funkciók gyors eléréséhez
  • Kezdőképernyő:
    Főmenü
    - Szárítási folyamat indítása
    - Szárítási hőmérséklet kiválasztása
    - Kikapcsolási feltételek kiválasztása
    - Nullára/árra való beállítás
    - Stand-By
    Mérés közben:
    - Aktuális hőmérséklet
    - Aktív fűtési profil
    - Aktív kikapcsolási kritériumok
     -Szárítási folyamat megszakítása
    - Szárítási folyamat leállítása
    - Aktuális szárítási paraméterek megjelenítése
    - Az eredmények megjelenítésére szolgáló egység átkapcsolása
    A mérés végén:
    - A szárítási programból való kilépés
    - Mérési jelentés nyomtatása
    - GLP-paraméterek (de)aktiválása, szerkesztése
    - Részletes eredmény megjelenítése
  • Halogén kvarcüveg fűtőberendezés 400 W
  • Felhasználói útmutató 6 nyelven (DE, EN, FR, IT, ES, PT)
  • Automatikus taringolás a mérés indításakor a fedél lezárásával
  • 10 mintalemez mellékelve
  • Védő munkahuzat a szállítás része
Technikai adatok:
  • Max. mérhető tömeg: 160 g
  • Leolvashatóság (nedvesség): 0,010 %
  • Felbontás [d]: 0,001 g
  • Linearitás: 0,003 g
  • Ismétlési pontosság: 0,001 g
  • Kijelző: 11 mm-es számjegymagasság
  • Bemelegedési idő: 2 óra
  • Stabilizációs idő laborkörülmények között: 4 s
  • Áramforrás: 100 V -120 V AC; 50Hz 60Hz
  • Mérési egységek: Szárazanyag%  rH g mg
Méret, tömeg és felépítés:
  • Mérőlap anyaga: műanyag
  • Mérőlap átmérője: 100 mm
  • Forgatható csavaros lábak
  • Szintjelző
  • Teljes méret [mm]: 215 x 345 x 235
  • Csomagolási méret [mm]: 280 x 450 x 400
  • Bruttó tömeg: 7000 g
  • Nettó tömeg: 4700 g
Környezeti kondíciók:
  • Min. / Max. páratartalom: 45 - 75%