KERN DE 300K50DL platform mérleg
Max. mérhető tömeg: 150 kg / 300 kg
Mérőlap méret [mm]: 650 × 500 x 95
Felbontás [d]: 50 g / 100 g
Szállítási idő 1 hét
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
PDF adatlap
Részletek
Tulajdonságok és funkciók:
  • Nagyfokú mobilitás (akkumulátoros működés),
  • A kijelzőkészülék rugalmas elhelyezése: pl. szabadon álló vagy falra szerelt (opcionálisan),
  • A receptfunkcióval egy keverék különböző összetevőit mérheti le,
  • Ellenőrzésként az összes összetevő össztömegét is lekérdezheti,
  • Darabszámlálási funkció (tömeg: min 2000 g/db),
  • Rezgésmentes mérlegelés
  • Védő munkahuzat a szállítás része.
Technikai adatok:
  • Dual-range mérleg, automatikusan felbontást vált a méréstartomány elérésekor,
  • Max. mérhető tömeg : 150 / 300 kg
  • Linearitás: 150 / 300 g
  • Felbontás [d]: 50 / 100 g
  • Ismétlési pontosság: 50 / 100 g
  • Kijelző: 25 mm-es számjegymagasság
  • Bemelegedési idő: 10 perc / 10 perc
  • Stabilizációs idő laborkörülmények között 2,5 s
  • Javasolt kalibrációs súly: 300 kg (M1)
  • Áramforrás: 220 V - 240 V AC 50 Hz / 9 V Block
  • Mérési egységek: dwt oz tl (Tw) kg ozt tl (HK) tol g mo lb
Méret, tömeg és felépítés:
  • Kábelhossz (kijelzőhöz): 1,05 m
  • Mérőlap anyaga: rozsdamentes acél
  • Csomagolási méret [mm]: 775 x 715 x 220
  • Teljes méret [mm]: 650 x 500 x 95
  • Mérőfelület [mm]: 650 x 500
  • Bruttó tömeg: 31000 g
  • Nettó tömeg: 27500 g
Környezeti kondíciók:
  • Max. páratartalom: 80%
  • Min. / Max. hőmérséklet: 5 °C - 35 °C
Opcionálisan választható:
  • NDE-A02 Belső újratölthető akkumulátorcsomag, üzemidő akár 30 óra, töltési idő kb. 10 óra,
  • DE-A13 Falra szerelhető panel a kijelzőhöz.
Adatok
Gyártó
KERN
Hitelesíthető
Nem
Max. mérhető tömeg
A paraméter megmutatja, hogy a mérleg mekkora méréstartományig terhelhető.
300 kg
Felbontás [d] g
50 g
Mérőlap mérete
A paraméter megmutatja, hogy konkrétan mekkora a mérőlap mérete.
650 x 500 mm