KERN EOB 300K100XL csomag mérleg
Max. mérhető tömeg:  300 kg
Mérőfelület mérete [mm]: 950 × 500
Felbontás [d]: 100 g
Szállítási idő 1 hét
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
PDF adatlap
Részletek
A KERN EOB 300K100XL csomag mérleg egy univerzális mérleg rozsdamentes acél mérőszerkezettel.
Tulajdonságok és funkciók:
  • Mérőlemez rozsdamentes acél, festett acél alapzat,
  • Egyszerű és kényelmes 4 gombos működtetés,
  • Fali tartó a kijelzőkészülékhez alapfelszereltség.
  • Rezgésmentes mérlegelés,
  • Univerzális külső hálózati adaptert tartalmaz a szállítás,
  • Védő munkahuzat a szállítási terjedelem részét képezi.
Technikai adatok:
  • Max. mérhető tömeg : 300 kg
  • Linearitás: 200 g
  • Felbontás [d]: 100 g
  • Ismétlési pontosság: 100 g
  • Kijelző: 25 mm-es számjegymagasság
  • Bemelegedési idő: 10 perc
  • Javasolt kalibrációs súly: 200 kg (M2)
  • Áramforrás: 100 V - 240 V 50 / 60 Hz - 4 x 1,5 V AA (elem nem tartozék)
  • Mérési egységek: kg lb
Méret, tömeg és felépítés:
  • Kábelhossz: 180 cm
  • Burkolat anyaga: műanyag
  • Mérőlap anyaga: rozsdamentes acél
  • Csomagolási méret [mm]: 1015 x 565 x 85
  • Mérőfelület [mm]: 950 x 500 x 58
  • Bruttó tömeg: 18100 g
  • Nettó tömeg: 16380 g
Környezeti kondíciók:
  • Max. páratartalom: 80%
  • Min. / Max. hőmérséklet: 5 °C / 35 °C
Opcionálisan választható:
  • EOB-A02B, Állvány a kijelzőkészülék megemeléséhez, az állvány magassága kb. 1000 mm.
Adatok
Gyártó
KERN
Hitelesíthető
Nem
Max. mérhető tömeg
A paraméter megmutatja, hogy a mérleg mekkora méréstartományig terhelhető.
300 kg
Felbontás [d] g
100 g
Mérőlap mérete
A paraméter megmutatja, hogy konkrétan mekkora a mérőlap mérete.
950 x 500 mm