KERN FFN 25K10IPM asztali mérleg hitelesíthető
hitelesítés asztali mérleghez
taratálca rozsdamentes acél
hitelesítés asztali mérleghez
taratálca rozsdamentes acél
FFN 25K10IPM asztali mérleg hitelesíthető
Mérhető tömeg: 200 g - 25 kg
Leolvasási felbontás [d]: 10 g
Verifikációs érték [e]: 10 g
Mérőlap méret [mm]: 233 x 193
Szállítási idő 1 hét
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
PDF adatlap
Részletek
KERN FFN 25K10IPM asztali mérleg hitelesítéssel
Felhasználás:
  • Élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar egyre növekvő higiéniai követelményeihez,
  • ipari alkalmazásokhoz HACCP-nek megfelelő minőségbiztosítási rendszerben,
  • gyártásban, a konyhában, az értékesítési irodában stb.
Technikai adatok:
  • Max. mérhető tömeg : 25 kg
  • Min. mérhető tömeg : 200 g
  • Linearitás: 10 g
  • Felbontás [d]: 10 g
  • Ismétlési pontosság: 10 g
  • Kijelző: 25 mm-es számjegymagasság
  • Bemelegedési idő: 10 perc
  • Áramforrás: 110 V - 230 V  AC
  • Mértékegységek: kg g
Méret, tömeg és felépítés:
  • Készülék anyaga: rozsdamentes acél
  • Csomagolási méret [mm]: 380 x 403 x 206
  • Teljes méret [mm]: 243 x 300 x 127
  • Mérőlap mérete [mm]: 233 x 193
  • Bruttó tömeg: 4600 g
  • Nettó tömeg: 3850 g
Környezeti kondíciók:
  • Min/Max. páratartalom: 25%-95%
  • Maximális üzemi hőmérséklet: 40 °C
  • Minimális környezeti hőmérséklet: -10 °C
Opcionálisan választható kiegészítők:
    Szélesség×Hosszúság×Mélység 370×240×20 mm, nettó tömeg kb. 567 g
Adatok
Gyártó
KERN
Hitelesíthető
Igen
Max. mérhető tömeg
A paraméter megmutatja, hogy a mérleg mekkora méréstartományig terhelhető.
25 kg
Felbontás [d] g
10 g
Mérőlap mérete
A paraméter megmutatja, hogy konkrétan mekkora a mérőlap mérete.
233 x 193 mm